info@goodsonandred.com +372 666 1650
Parima väärtusega korterid Tallinnas. Madalhooaja erihinnad.

  • Paindlikud maksevõimalused
  • Sinu teenindatud ja turvaline kodu
  • Personaalsed pakkumised pikemaks peatumiseks

Avasta ajastu märk linna südames
Hoiatus: esimene kõrgema kvaliteediga iseteeninduslik äri- ja puhkemajutuskompleks Tallinnas
  • Paindlik võtmevaba check-in
  • Broneerimine interneti teel lihtsate maksevõimalustega
  • Sobilik lühikeseks või pikemaks peatumiseks
TIPPTASEMEL KORTERHOTELL TALLINNA SÜDAMES

Pronksi 3 asuv korterhotell on oivaline äri- ja puhkusekorterite kompleks, mis ehitati 2015. aastal täielikult ümber, pidades silmas külastajate mugavust ja vajadusi.

ME HOOLITSEME TEIE VAJADUSTE EEST

kõrgkiirusega tasuta WiFist mugava voodi ja peente linadeni – ja see pole veel kõik. Meie lisapaketid varustavad teid mitmesuguste lisavahenditega, et täita täielikult kõik teie vajadused, olgu tegu lühikese reisi või pikema peatumisega.

LIHTNE RESERVEERIMISSÜSTEEM

te pääsete meie kodulehe kaudu hõlpsalt meie reserveerimislehele, et teha reserveerimisi lihtsalt ja mistahes päevaks aastas, vastavalt kehtestatud tingimustele.

ETTEVÕTTE GOODSON & RED TALLINNA MEESKONNALT, MILLEL ON ROHKEM KUI AASTAKÜMNE JAGU KOGEMUST

Pronksi Külaliskorterid Tallinnas Tervitavad

 

Kallid sõbrad!

Kas olete väsinud isikupärata hotellitubadest koos kõikide teid ümbritsevate sagimistega? Kas tunnete end hotellitubade piirangutest rusutuna? Ja kõikidest nendest lisateenustest ja vahenditest, mida te tegelikult ei vaja?

Me teame täpselt, mis tunne teil on.

Me näeme isiklikke ja ametialaseid elustiile muutumas, piire töö ja jõudeoleku vahel ähmastumas, kui inimesed muutuvad liikuvamaks kui kunagi varem, uidates üle kogu maailma ja nautides kõike, mida sel on pakkuda.

Liigse kraami ja teenuste asemel vajame usaldust ja nutikamaid lahendusi...

See mõte on meid alati suunanud meie 13aastasel teekonnal Tallinna kinnisvara- ja majutusäris, kui tegime palju väikseid samme oma nägemuse teoks tegemiseks.

See aitas meil meisterdada valmis selline äri-/elukeskkond, mis tundub kodusena – privaatne ja õdus, pakkudes teile samas ka põhilisi professionaalseid teenuseid ja viise aktiivselt kohaliku sotsiaalse elu nautimiseks.

Ettevõte Goodson & Red esitleb uhkusega laitmatut korteritekompleksi Tallinnas. See on koht, kus inimesed võivad peatuda lühikest või pikka aega ning olla tõeliselt seotud end ümbritseva maailma ja inimestega. Pronksi 3 kortermaja aastast 1938 – ajastu märk – asub Tallinna kesklinna südames, ajaloolise vanalinna ja ilusa Kadrioru lähedal ning on varustatud kogemuseks, mis muudab seda, kuidas te soovite reisida.

Testimonials

Feedback from our customers

Tänan teid taas laitmatu teenuse ja meie Tallinnas peatumise mugavaks ja meeldivaks tegemise eest.
Sophia Mayrwöger
Tänan teid väga! Pean teile ütlema, et ma pole varem kliendile suunatud teenindust sedavõrd positiivselt Eesti maaklerite poolt kogenud. Minu komplimendid.
Jan Rehberg
Tahtsin teile teada anda, kui väga me teie korterites peatumist nautisime. Asukoht oli ideaalne ning teenindus kiire, professionaalne ja personaalne. Aitäh veel kord.
Bryan M.
Lihtsalt lühike sõnum, et teid tänada. Kortermaja oli täiesti erakordne, millele lisandus teie samaväärne professionaalsus. Paljud ettevõtted teeksid hästi, kui võtaksid teist eeskuju, kuidas töötada ja mis laadi toodet pakkuda.
Marius Grigoriu
With 13 years of consistency in one of the most active property markets in Eastern Europe Goodson & Red has developed an enviable reputation for in-depth market knowledge and expertise, considerate personal service. Goodson & Red has been featured in NY Times, The Guardian, Financial Times
13 years of consistency

MEIE TEEKOND KALLISKIVI LEIDMISENI

Elamine piire ületavalt – liigse kraami ja teenuste asemel vajame kedagi, keda saame usaldada, ja nutikaid lahendusi meelerahu ja vähemate sekelduste leidmiseks.

See mõte on meid alati suunanud, kui me oma otsirännakul, püüdes täiustada seda, kuidas meie valdkond toimib, otsisime aastaid oivalise asukohaga maja, lõpuks selle leidsime ja astusime palju väikseid samme, et oma nägemus teoks teha. Praegu esitleme uhkusega Tallinnas kortermaja Pronksi 3.

Selle ajaloolise hoone – ajastu märgi – valimine ja renoveerimine on kirsiks koogi peal. Peale selle, et see võimaldas meil luua äri-/elukeskkonna, mis tundub kodusena, pakkudes teile samas nii professionaalseid teenuseid kui võimalusi Tallinnas aktiivselt kohalikus sotsiaalses elus osaleda, saime ühendada oma kontseptsiooni võrratus asukohas paikneva arhitektuuriga.

Meie rentimis- ja halduslahendused on pidevas arendusjärgus ning muutuvad meie oivalise meeskonna, meie kinnisvaraomanike ja teie abil üha paremaks ja paremaks, tehes teie elu lihtsamaks, toredamaks ja rahuldust pakkuvamaks sel ajal, kui te Tallinnas elate ja töötate.

PRONKSI 3 – VÕRRATU ELAMISKOHT TALLINNAS

Pronksi Kortermaja Tallinnas

Esimene ajalooline funktsionalistlik hoone, mis ehitati esimese Eesti Vabariigi ajal, paistab välja oma arhitektuuri olemusega – uues pealeehituses kohtuvad 1930ndate puhas stiil ja linnaarhitektuur. Sisekujundus rõhutab esimese Eesti Vabariigi aegseid väärtusi ning püsivaid läbimõeldud lahendusi.

Pronksi 3 mahutab 24 avarat korterit, mis jaotuvad üle 7 korruse. Kaasaegses kahekorruselises katuseterrassidega juurdeehituses asuvates luksuskorterites avaneb katuselt hämmastav panoraamvaade.

VALIGE OMA KORTER TALLINNAS

Miski pole võrreldav kodutundega oivalises paigas kesklinnas

Meie Pronksi korterid on mõeldud neile, kes otsivad ajutist elupaika perioodiks alates viiest päevast kuni mitme kuuni.

Nautige äri- ja elukeskkonda, mis on kujundatud kodutunnet tekitama – ühendades privaatsuse, mugavuse ja tõhususe, pakkudes samas põhilisi professionaalseid teenuseid, ja kõik on käeulatuses nii töötamiseks kui lõbutsemiseks.

ME TOETAME KOHALIKKU
Me püüame, nii palju kui võimalik, valida kohalikud toiduained ja kaubad.
TERVIS ON SISSE EHITATUD
Mugavad loomulikud ruumid ja keskkonnasõbralikud tooted – Goodson & Red püüab teie peatumisaega täiustada, vähendades kahjustavate kemikaalide kasutamist.
LISAVÕIMALUSED
Valige mitmekesisest valikust lisavõimalusi oma kogemuse täielikuks muutmiseks, rahuldades oma individuaalsed vajadused.
LIHTSAD MAKSEVARIANDID
PayPaliga kulub vaid sekundeid, see on usaldusväärne ja turvaline.
LAHE ON OLLA ROHELINE
Hoides kinni oma keskkonnasõbralikkust hoiakust, pakume jätkuvalt oma külastajatele lubatud teenust – luksusliku elustiili kogemust.
EASY PARKING
We know how much you need your car. Park in the nearby parking houses.
ME ARMASTAME PEREKONDA
Pole mingit vajadust tuua kaasa mänguasju või joonistusvahendeid – valige lastepaketi lisavahendid. Meil on olemas ka laste võrevoodid.
VÕRRATU ASUKOHT
Asudes Tallinna peatänaval, olete sõna otseses mõttes kõigest 5 minuti kaugusel. Ja takso viib teid lennujaama 6 minutiga.
PAINDLIK VÕTMETA SISSEREGISTREERIMINE
Broneerige internetis ja sisenege sujuvalt koodi abil. Paindlik sisse- ja väljaregistreerimine. Meie eesmärk on muuta teie elu nii mugavaks kui võimalik.
LIHTNE RESERVEERIMISSÜSTEEM
Te pääsete meie kodulehe kaudu hõlpsalt meie reserveerimislehele, et lihtsalt reserveerimised teha, ja seda aasta mistahes päevaks, vastavalt kehtestatud tingimustele.
MAGUS UNI
Mugavaid kaheinimesevoodeid katavad satiinlinad ning kõrge kvaliteediga padjad ja tekid.
KÕRGKIIRUSEGA TASUTA WIFI
Olgu teil vaja video voogesitust või saata suuri faile – oleme selle eest hoolitsenud!

Elage piire ületades – tundke end nagu kodus ja tõesti nautige Tallinna oma äritegevustes või jõudeajal

Keskenduge oma äritegevusele või nautige oma puhkust ning lõõgastuge teadmisega, et teil on Tallinnas kodu ja kõik on nii, nagu olema peab.

Need suurepärased Tallinnas asuvad korterid on kavandatud nii, et täidavad teie ja teie perekonna vajadused. Me püüame teha teie elu lihtsamaks, toredamaks ja rahuldust pakkuvamaks ajal, mil te elate ja töötate Tallinnas, pole vahet, kas 5 päeva või mitu kuud.

Kasutage oma Tallinnas veedetud aega täiel määral!

BONUS

Kontoripakett

Kas olete ärireisil ja vajate kontoritarbeid ja isegi printerit? Vaadake üle meie kontoripakett!

Lastepakett

Pagasis pole ruumi teie laste mänguasjadele? Meie lastepakett aitab teid välja!

Kohalik SIM-kaart

Meie käest võite saada isegi kohaliku SIM-kaardi, nii et teil ei ole vaja sellele aega kulutada.

7110
customers
13
years in business
104
apartments

Goodson & Red on pühendunud tipptasemel eluasemeteenuste pakkumisele Tallinnas ja Eestis

Meie äriks on usaldus ja meie filosoofia selgepiiriline: kinnisvara on meie kirg, me tegutseme ausameelselt ja väärtusi järgides ning suhted on meie jaoks on kõige olulisemad; me püüame taktitundelise personaalse ja professionaalse teenindusega muuta kõik järjepidevalt kergemaks ja mugavamaks.

Ettevõttes Goodson & Red me tervitame muutusi ja esitame traditsioonidele pidevalt väljakutseid, sest meil on tugev soov parandada seda, kuidas meie valdkond toimib.

tempel

Rohkem teavet ettevõtte Goodson & Red Tallinna kinnisvaranõustajate kohta

KLÕPSAKE SIIN OMA KORTERI VÄLJAVALIMISEKS
ALATES 50 €/ÖÖ (viimase minuti allahindlused – piiratud aja jooksul)

BRONEERIGE ENDA KORTER NÜÜD

AM_SbyPP_mc_vs_dc_ae

digicert-logo

Elage piire ületades
Meie filosoofia on muuta teie elu lihtsamaks ja pingevabamaks.
Me soovime muuta teie reisikogemuse nii nauditavaks ja muretuks kui võimalik.
Goodson & Red Tallinn Team

Kasulik teave

Ettevõttest Goodson & Red

Elage piire ületades ja meelerahus! Üürimine on niigi keerukas. Välismaal võib üürimine lisamuresid tuua. Goodson & Red saab aidata – meie äriks on elu kergemaks ja mugavamaks tegemine ning kinnisvara on meie kirg.

Ainult parimad korterid parimates asukohtades.

Kontaktandmed:

Telefoninumber: +372 666 1650
E-mail: info@goodsonandred.com
Kontori aadress: Jõe 5, 10121 Tallinn